Kilka słów o Artista Carpintero

Sercem naszej działalności są Strzelce Małe- malownicza podkrakowska miejscowość. To tu zrodził się pomysł na tworzenie w drewnie i sklejce. Jednak tym, co napędza nas do działania, jest przyjaźń. To niezwykła więź zbudowana na wspólnych pasjach stała się zalążkiem naszej działalności. Każdego dnia realizujemy projekty, które mogą również stać się częścią Twojej historii.

Dlaczego wyroby z drewna ?

Kochamy podróżować, jeździć na rowerze i chodzić po górach. Obcowanie z naturą jest nam bliskie, dlatego w swoich projektach wydobywamy z niej to, co najlepsze.Czy wiesz, że nie ma dwóch identycznych drzew, a co za tym idzie, takich samych kawałków drewna? Właśnie ta niezwykła unikatowość drewna zachwyca nas najbardziej i inspiruje do tworzenia niepowtarzalnych wyrobów.

Tak to się zaczęło.…

Nasza historia zaczyna się na … strychu. To tam zobaczyliśmy skrzynię, która zainspirowała nas do stworzenia tej pierwszej, wyjątkowej i nadała bieg kolejnym wydarzeniom. Pierwsza skrzynia była tak naprawdę najzwyklejszą na świecie skrzynką na warzywa. Było to jednak wspólne dzieło, którego tworzenie przysporzyło nam wiele radości. Z każdym kolejnym miesiącem nasze ambicje wzrastały i dziś możemy podzielić się z Tobą wieloma niepowtarzalnymi projektami.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Uwielbiamy tworzyć skrzynie w różnych kolorach i rozmiarach. Jednak oprócz kufrów znajdziesz u nas także dekoracje ślubne, ozdoby świąteczne i ciekawe pomysły na prezenty okolicznościowe. Nie lubimy marnotrawstwa, dlatego pozostałości drewna wykorzystujemy do stworzenia innych niepowtarzalnych produktów. Jakich? To musisz sprawdzić już sam- zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.